Det er 0 produkt(er) i listen
> Gå til bestillingslisten

Kontaktinfo

  • 22725950
  • salg@hasvold.no
  • Org. No. 812444182

Postadresse

  • Hasvold Instrumentering AS
  • Postboks 71 Årvoll
  • 0515 Oslo

Kontakt oss

Har du spørsmål vedrørende våre produkter eller tjenester, vennligst send oss en melding, eller ring oss på 22725950

Kontaktpersoner

Ronny Sande
Ronny Sande

Salgssjef

22 72 59 54

ronny@hasvold.no

Tom Bringsvor
Tom Bringsvor

Salg/teknisk

22 73 59 52

tom@hasvold.no

Kenneth Kristoffersen
Kenneth Kristoffersen

Salg

22 72 59 57

kenneth@hasvold.no

Camilla Nilsen
Camilla Nilsen

Daglig leder

22 72 59 53

camilla@hasvold.no

Knut Wefling
Knut Wefling

Administrasjon/IT

22725956

knut@hasvold.no

Jan-Erik Nilsen
Jan-Erik Nilsen

Innkjøp

22725951

janerik@hasvold.no